kriptovalūtu krāpnieki

Kriptovalūtu krāpnieki

Ir teiciens, ka cilvēkam, kuram ir apnikusi Londona, ir pavisam apnikusi dzīve. No savas pieredzes varu teikt – tā ir absolūta patiesība. Londonā patiešām ir viss. Savulaik esmu tur dzīvojusi, un kopš tā laika šī pilsēta allaž ieņems ļoti īpašu vietu manā dvēselē (sakot “sirdī”, šķistu, ka tas ir pat pārāk mazs apzīmējums manām izjūtām) https://online-kazino-lv.org/blackjack-noteikumi/.

Taču tas nav vienīgais iemesls; mēs esam apņēmušies sniegt jums pareizu un jaunāko informāciju par kriptovalūtu makiem. Mēs nepārtraukti veicam pētījumus, lai atrastu jaunus makus un savlaicīgi sniegtu rediģēšanas ieteikumus. Mums palīdz arī lietotāju atsauksmes, kas mums palīdz to uzlabot.

Izvēloties labāko kriptovalūtas maku 2025. gadā, Best Wallet ir izcils risinājums, apvienojot augstu drošību, ērtumu un funkcionalitāti, padarot to ideālu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Ar papildu funkcijām, piemēram, DeFi rīkiem un Web3 iespējām, tas piedāvā visu nepieciešamo, lai droši pārvaldītu kriptovalūtas.

Kriptovalūtu banka

Latvijas investori, kas vēlas iegādāties kriptovalūtu Latvijā, ir pievērsuši uzmanību Snorter ($SNORT) iepriekšpārdošanai. Izmantojot intuitīvas Telegram komandas, lietotāji var piekļūt automatizētiem kopēšanas tirdzniecības rīkiem, kas atspoguļo augstākās klases portfeļus, kopā ar tiešsaistes portfeļu paneļiem, kas uzrauga turējumus un PnL, nepārslēdzoties starp lietotnēm.

kriptovalūta

Latvijas investori, kas vēlas iegādāties kriptovalūtu Latvijā, ir pievērsuši uzmanību Snorter ($SNORT) iepriekšpārdošanai. Izmantojot intuitīvas Telegram komandas, lietotāji var piekļūt automatizētiem kopēšanas tirdzniecības rīkiem, kas atspoguļo augstākās klases portfeļus, kopā ar tiešsaistes portfeļu paneļiem, kas uzrauga turējumus un PnL, nepārslēdzoties starp lietotnēm.

Lāsma ir aizrautīga rakstniece, kas iedziļinās kriptovalūtu pasaulē, atklājot gan kriptovalūtu noslēpumus, gan blokķēdes tehnoloģiju potenciālu. Viņas raksti lasītājiem sniedz skaidru un saprotamu ieskatu šajā strauji mainīgajā finanšu ainavā. Ar savu spēju sarežģītas lietas izskaidrot vienkārši, viņa ir kļuvusi par iecienītu autori gantiem, kas tikai sāk iepazīt kripovalūtas, gan pieredzējušiem investoriem. Lāsmas raksti ir atrodami dažādos tiešsaistes medijos, kur viņa turpina iedvesmot un izglītot lasītājus par kriptovalūtu pasauli.

Šajā rakstā portāls “Delfi Bizness” skaidro, kurā brīdī un cik lielā apmērā jāmaksā nodoklis no kriptovalūtu tirdzniecības un ieguves, kā arī, kā Latvijā strādājošās bankas skatās uz šādiem darījumiem – vai pastāv iespēja, ka banka apturēs darījumus ar kriptovalūtām vai bloķēs kontu, kurā veikti šie darījumi.

Pēdējās desmitgadēs kriptovalūtas ir kļuvušas par neatņemamu finanšu pasaules daļu, piedāvājot alternatīvu tradicionālajām valūtām un maksājumu veidiem. Arvien vairāk valstu, tostarp Latvija, aktīvi meklē veidus, kā iekļaut šos digitālos aktīvus ekonomikā. Lai gan Latvijā kriptovalūtu izmantošana kā maksāšanas līdzeklis vēl nav plaši izplatīta, pēdējā gada laikā veiktās regulatīvās un tehnoloģiskās izmaiņas sola būtiskus uzlabojumus šajā jomā.

Lai gan pagaidām kriptovalūtas vairāk tiek izmantotas kā ieguldījumu instruments, nākotne sola to plašāku pielietojumu ikdienas maksājumos. Latvijas uzņēmumi un valsts iestādes, strādājot pie inovācijām un izglītības, var veicināt šo procesu un padarīt Latviju par vienu no vadošajiem kriptovalūtu nozares centriem Eiropā.

Kriptovalūta

Kriptovalūta ir digitāla vai virtuāla valūta, kas izmanto kriptogrāfiju, lai nodrošinātu darījumus. Salīdzinājumā ar naudu, kriptovalūtām nav fiziskas formas un tās nepārvalda centrālās bankas, tā darbojas decentralizēti un balstās uz blokķēdes tehnoloģiju. Uz doto brīdi pasaulē ir vairāk nekā 6000 kriptovalūtu.

Kriptovalūta ir inovatīvs finanšu instruments, kas turpina attīstīties un piedāvā jaunas iespējas investoriem un uzņēmējiem. Tomēr, līdz ar šo izaugsmi, ir svarīgi saprast arī ar to saistītos nodokļu noteikumus un pienākumus. Latvijas valdība ir izstrādājusi skaidrus regulējumus, lai nodrošinātu drošu un atbildīgu kriptovalūtu lietošanu, tostarp ieviešot nodokļu politiku, kas attiecas uz kriptovalūtu peļņu, ieguldījumiem un ieguvi. Kopumā, kriptovalūta Latvijā turpina kļūt par nozīmīgu finanšu instrumentu, un tās attīstība tiek aktīvi uzraudzīta, lai nodrošinātu caurspīdīgu un drošu tirgu gan ieguldītājiem, gan patērētājiem.

Cryptocurrencies use cryptography to secure transactions, maintain data integrity, and control the creation of additional units. When you open your wallet and make a crypto transaction, you are essentially using your private key to generate a digital signature. The network then checks your signature and, if all is good, your transaction is added to a new block.

Jaunākriptovalūtas pasaule radās datorzinātņu pasaulē, kuras algoritmi un datu struktūras ir pietiekami sarežģītas, lai samulsinātu visus, izņemot zinošākos programmatūras inženierus. Taču šodien kriptovalūta ir pieejama ikvienam.

Kriptovalūtu krāpnieki

“Par finanšu krāpnieku aktivitāti Latvijā ziņo regulāri, taču arvien biežāk iedzīvotājus apkrāpj, uzdodoties par kriptovalūtu ekspertiem vai cenšoties izvilināt pieejas personas digitālajiem aktīviem. Arī Latvijā šī prakse nav sveša – pēdējā laikā arvien regulārāk saņemam zvanus no apkrāptiem iedzīvotājiem ar lūgumu palīdzēt izkļūt no ar kriptovalūtām saistītām krāpšanas shēmām,” atklāj Latvijas Blokķēdes attīstības asociācijas valdes loceklis Mārtiņš Puķe.

– Pirms skenē QR kodus publiskos pasākumos pārliecinies par attiecīgā informatīvā satura autentiskumu jeb to, ka tas tiešām nāk no zināmiem un uzticamiem avotiem. Ja ir iespēja, konferences laikā labāk runāt ar uzņēmuma pārstāvi, ar kuru ir potenciāla vēlme sadarboties.

Saskaņā ar Federālā izmeklēšanas biroja (FBI) Interneta noziegumu sūdzību centra ziņojumu, amerikāņi 2024. gadā ziņoja par rekordlieliem zaudējumiem ar kriptovalūtām saistītu noziegumu dēļ, kas sasnieguši 9,3 miljardus dolāru. Salīdzinot ar 2023. gadu, šo zaudējumu apmērs pieaudzis par 66%, kas parāda, cik strauji aug krāpniecības līmenis šajā jomā.

Lai cīnītos ar šo nopietno problēmu, ASV valdība 2024. gada sākumā uzsāka iniciatīvu “Operation Level Up”. Ar tās palīdzību identificēja tūkstošiem krāpšanas upuru un palīdzēja novērst vēl 285 miljonu dolāru potenciālos zaudējumus. Diemžēl situācija ir tik nopietna, ka 42 cilvēkiem bija nepieciešama profesionāla palīdzība, lai novērstu pašnāvības mēģinājumus pēc zaudējumiem.

Attīstoties mākslīgā intelekta piedāvātajām iespējām un finanšu krāpniekiem paplašinot savu darba lauku, arvien vairāk iedzīvotāju tiek apkrāpti saistībā ar ieguldījumiem kriptovalūtās, turklāt datu izkrāpšanas tendences liecina, ka digitālos aktīvus izkrāpj ne tikai attālināti, bet arī klātienes pasākumos. Latvijas Blokķēdes attīstības asociācija apkopojusi padomus, lai izvairītos no iekļūšanas kriptovalūtu krāpnieku lamatās.